EDU-LAND s.r.o.

Kariéra

img-002

 

Obsadzujeme voľné pozície

Lektorov:

  • manažérske zručnosti
  • marketingové stratégie a zručnosti
  • osobný rozvoj
  • komunikačné zručnosti
  • personálny manažment

 

Lektori EDU-LANDu sú kompetentní odborníci. Ak aj vy disponujete rozsiahlou bázou teoretických poznatkov a dlhoročných praktických skúseností, neváhajte a kontaktujte nás. Ak svoje znalosti odovzdávate druhým efektívne a pritom vľúdnym spôsobom, ste u nás vítaní.

Miesto: Bratislava

Požadované vzdelanie:
U lektorov požadujeme minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie.

Náplň práce:
Náplňou práce lektora je vedenie kurzov. Je to minimum spolupráce. S radosťou prijímame všetky vyššie formy kooperácie s našimi lektormi, ich relevantné návrhy zmien, ktoré zefektívňujú vzdelávacie kurzy EDU-LANDu.

Požadované znalosti a požiadavky:
EDU-LAND pripravuje odborníkov do praxe. Kurzy a školenia vedú lektori - praxou ostrieľaní experti v svojej profesii. Preto je samozrejmosťou, že od vás očakávame praktické skúsenosti vo vašej špecializácii, nielen výborné teoretické vedomosti. Predpokladáme u vás výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k pracovným úlohám, samostatnosť, schopnosť empatie a príjemné vystupovanie.

Informácie o výberovom konaní:
Chcete školiť? Ak máte pocit, že vy ste ten správny človek, že vy zodpovedáte tomuto profilu lektora, zašlite nám, prosím, e-mail so životopisom a ako predmet uveďte názov pozície. Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, za pochopenie ďakujeme.

E-mail na zasielanie ponúk: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

KONTAKTUJTE NÁS

EDU-LAND s.r.o., Račianska 66, 831 02 Bratislava.

  • Infocentrum: (02) 4444 1000
  • Mobil: 0903 77 06 87

Spojte sa s nami

Sme na sociálnych sieťach. Nasledujte nás.

icon-yt

Nachádzate sa tu: Home Kariéra