EDU-LAND s.r.o.

Kurz asertívna komunikácia

kurz asertívna komunikácia

 

Chcete sa cítiť bezpečne aj v náročnej komunikácii? Máte pocit, že ste niektorú pracovnú alebo súkromnú komunikáciu mohli zvládnuť aj lepšie? Okolie zmeniť nedokážete, ale svoje komunikačné zručnosti áno. Radi vám ukážeme, ako sa to dá.

 

Cena s DPH: 72 €   DPH: 12 €   Cena bez DPH: 60 €

asertívna komunikácia kurz

Rozsah: 8 vyučovacích hodín

Forma: tréning

Zážitkový kurz

Počet účastníkov: 5 až 10

Referencie - hodnotenia kurzu

Miesto konania: EDU-LAND s.r.o., Račianska 72, Bratislava

Lektor: Mgr. Ema Benka, PhD.

Ukončila postgraduálne štúdium v odbore psychológia na Katedre psychologických vied na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Od roku 2006 sa intenzívne venuje oblasti práce s ľudským potenciálom. Má bohaté skúsenosti s vedením školení, tréningov, seminárov, prednášok a workshopov. Jej primárnym profesionálnym zámerom je osobnostný rozvoj a rozvoj mäkkých zručností účastníkov vzdelávacích aktivít.
Cieľová skupina:

Každý, kto chce rozvíjať svoju osobnosť.

Cieľ:

Rozvoj osobnosti prostredníctvom rozvoja komunikačných zručností. Osvojenie si teoretických východísk a následný tréning asertívnej komunikácie, ktorá je využiteľná tak v pracovnej, ako aj v súkromnej komunikácii.

Z obsahu:
  • namiesto pasivity alebo agresivity - asertivita
  • asertívne schopnosti (práca s kritikou, schopnosť povedať nie, schopnosť vyjadriť svoj pocit a iné)
  • asertívne práva
  • asertívne techniky
  • tréning asertívnej komunikácie

Obsah a rozsah jednotlivých tém vieme flexibilne prispôsobiť potrebám konkrétnej skupiny.
Chceli by ste tento kurz zorganizovať vo svojej firme? Pozrite si naše firemné vzdelávanie.

Ukončenie kurzu:
Osvedčenie o absolvovaní vzdelávacieho programu

 

V cene kurzu máte zahrnuté:
  • Študijné materiály
  • Občerstvenie: káva, čaj, minerálka
  • Zošit a pero

 

Aktuálne termíny pre tento kurz

Popis kurzudátumCena s DPH

termín nie je v ponuke

kurz je možné objednať ako firemné vzdelávanie

   

* prestávky počas dňa sú v celkovej dĺžke 60 min.

 

Prihláška na stiahnutie: prihlaska.pdf [61 KB] prihlaska.doc [93 kB]

 

Aký je ďalší postup po odoslaní prihlášky? Po prijatí Vašej prihlášky Vám najneskôr do troch pracovných dní pošleme Potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie a v prílohe bude zálohová faktúra. Mail si uložte alebo vytlačte spolu so zálohovou faktúrou. V zálohovej faktúre nájdete všetky údaje na zaplatenie poplatku, číslo účtu, variabilný symbol, sumu a dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet. Potvrdenie prijatia poplatku neodosielame. V prípade, že si chcete overiť, či k nám platba prišla, môžete nás kontaktovať a platbu Vám potvrdíme. Dostavíte sa na kurz podľa organizačných pokynov. INFOLINIKA: 02) 4444 1000, mobil: 0903 77 06 87

 

Referencie - hodnotenia kurzu

Kurz bol vynikajúce zorganizovaný. Cítila som sa veľmi príjemne a naučila som sa nové inšpirujúce veci. Ema Benka je skvelá školiteľka.

Silvia Valašíková

S kurzom som bola spokojná. Lektorka, študijný materiál boli na vysokej úrovni a takisto aj atmosféra bola príjemná. Jediné čo by som zmenila je rozdeliť kurz na dva dni.

Mgr. Nikola Balláková

Kurz bol pre mňa prínosný posilnením snahy riešiť konfliktné situácie nenásilnou, neagresívnou ale účinnou formou. Je to pre mňa upevnenie východiskovej platformy pre ďalší osobnostný rozvoj.

Peter

Kurz sa mi páčil, vyhovovala mi práca v malej skupine a možnosť vyskúšania si modelových situácií. Určite som sa dozvedela veci, ktoré môžem uplatniť v živote. Na kurze panovala neformálna atmosféra, čo pomohlo, aby boli účastníci uvoľnení.

Žofia

Kurz bol pre mňa nápomocný, pomohol mi objaviť efektívnejšie spôsoby prijateľnejšej komunikácie, pri ktorej ani jedna strana neodchádza s pocitom prehry. Prístup školiteľky bol profesionálny, príjemný a priateľský, vytvorila na kurze atmosféru, v ktorej sa človek dokázal otvoriť a uvoľnene sa zapájať do diania. Ďakujem!

Andrea

Oceňujem najmä erudovanosť lektorky, príjemné prostredie a priateľskú atmosféru, ako aj pripravené materiály, ktoré účastníkom ostanú.

Lucia B.

Vynikajúca atmosféra umocnená individuálnym prístupom ku každému účastníkovi kurzu.

Marek Paulovič

Od kurzu som nemala žiadna očakávania, ale pozitívne ma prekvapil. Určite odporúčam aj ostatným. Lektorka urobila výbornú prácu, podarilo sa jej udržať moju pozornosť počas celého trvania kurzu, čo sa mi stáva málokedy, resp. zriedka. Dala množstvo dobrých podnetov a rád, ktoré budem mať na pamäti a pokúsim sa ich zapracovať do môjho života.

Kristína Vlčková

Prednášajúci - odborník, bez výhrad. Miesto - cez víkend v poriadku. Ostatné podmienky v poriadku.

Tomáš

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, výborné príklady zo života, ktoré sme si precvičili, lektorka nám veľmi dobre vysvetľovala, takže spokojnosť. Kurz mi dal určite veľa do života a odporúčam ho tým, ktorí si chcú zlepšiť komunikáciu či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti.

Roman

Kurz bol zaujímavý, praktický, veselý. Pani lektorka bola milá, úprimná. Som spokojná, že som absolvovala tento kurz a budem ho odporúčať ďalej.

Iveta Méhešová

Veľmi príjemný kurz s príjemnou lektorkou. Vďaka praktickým ukážkam to bolo zaujímavé a „ľahko zapamätateľné!“ :-) Odporúčam!

Monika Kleinová - ACCONTO s.r.o.

Hodnotím tento kurz ako dostačujúci na rozšírenie si základných vedomostí v komunikovaní.

Rado

Kurz hodnotím vysoko. Vyhovovala mi štruktúra, priebeh kurzu a obsah. Pozitívum je príjemný, ľudský prístup školiteľky. Výborne prepojila teóriu s praxou a veľmi empaticky a flexibilne reagovala na podnety školiacich. Určite doporučím a kladne budem hodnotiť firmu EDU-LAND. Príjemne ma prekvapila rozmanitosť občerstvenia :-)

Katarína Kukoľová

Tento kurz splnil nadmieru moje očakávania, lektorka má výborné praktické zručnosti a danú problematiku ovláda bez problémov. Kurz odporúčam každému, kto si chce zlepšiť komunikáciu s inými, v ktorej potrebuje niečo zdokonaliť.

Alex Gazda

Maximálna spokojnosť

Erika Drábová

 

VŠETKY REFERENCIE

 

Fotky z kurzov
foto-s-1 foto-s-2 foto-s-3

KONTAKTUJTE NÁS

EDU-LAND s.r.o., Račianska 66, 831 02 Bratislava.

  • Infocentrum: (02) 4444 1000
  • Mobil: 0903 77 06 87

Spojte sa s nami

Sme na sociálnych sieťach. Nasledujte nás.

icon-yt

Nachádzate sa tu: Home KURZY Asertívna komunikácia