EDU-LAND s.r.o.

Kurz manažérske zručnosti I. - základný

kurz manažérske zručnosti

 

Chcete zlepšiť výsledky svojho tímu? Niekedy sa veľký výsledok dostaví vďaka malému kroku. Napríklad aj vďaka rozvoju Vašej manažérskej osobnosti. Pozrite sa s nami na Vás a Váš tím zblízka.

 

Cena s DPH: 96 €   DPH: 16 €   Cena bez DPH: 80 €

kurz manažérske zručnosti

Rozsah: 8 vyučovacích hodín

Forma: tréning v kombinácii so skupinovým koučingom

Zážitkový kurz

Počet účastníkov: 5 až 10

Referencie - hodnotenia kurzu

Miesto konania: EDU-LAND s.r.o., Račianska 72, Bratislava

Lektor: Mgr. Ema Benka, PhD.

Ukončila postgraduálne štúdium v odbore psychológia na Katedre psychologických vied na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Od roku 2006 sa intenzívne venuje oblasti práce s ľudským potenciálom. Má bohaté skúsenosti s vedením školení, tréningov, seminárov, prednášok a workshopov. Jej primárnym profesionálnym zámerom je osobnostný rozvoj a rozvoj mäkkých zručností účastníkov vzdelávacích aktivít.
Cieľová skupina:

Manažéri, vedúci pracovníci.

Cieľ:

Rozvoj osobnosti manažéra, rozvoj manažérskych zručností, osvojenie si základov sebakoučingu a koučingu svojich zamestnancov za účelom využitia potenciálu každého člena pracovného tímu.

Z obsahu:
  • osobnosť a komunikácia manažéra
  • zadávanie úloh
  • dávanie spätnej väzby
  • pracovná porada
  • vedenie pracovného tímu

Obsah a rozsah jednotlivých tém vieme flexibilne prispôsobiť potrebám konkrétnej skupiny.
Chceli by ste tento kurz zorganizovať vo svojej firme? Pozrite si naše firemné vzdelávanie.

Ukončenie kurzu:
Osvedčenie o absolvovaní vzdelávacieho programu

manažérske zručnosti - pokročilý POZRITE SI SÚVISIACI KURZ 
MANAŽÉRSKE ZRUČNOSTI II. - POKROČILÝ

» VIAC INFO

 

V cene kurzu máte zahrnuté:
  • Študijné materiály
  • Občerstvenie: káva, čaj, minerálka
  • Zošit a pero

 

Aktuálne termíny pre tento kurz

Popis kurzudátumCena s DPH

termín nie je v ponuke

kurz je možné objednať ako firemné vzdelávanie

   

* prestávky počas dňa sú v celkovej dĺžke 60 min.

 

Súvisiaci kurz: Kurz manažérske zručnosti II. - pokročilý

 

Prihláška na stiahnutie: prihlaska.pdf [61 KB] prihlaska.doc [93 kB]

 

Aký je ďalší postup po odoslaní prihlášky? Po prijatí Vašej prihlášky Vám najneskôr do troch pracovných dní pošleme Potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie a v prílohe bude zálohová faktúra. Mail si uložte alebo vytlačte spolu so zálohovou faktúrou. V zálohovej faktúre nájdete všetky údaje na zaplatenie poplatku, číslo účtu, variabilný symbol, sumu a dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet. Potvrdenie prijatia poplatku neodosielame. V prípade, že si chcete overiť, či k nám platba prišla, môžete nás kontaktovať a platbu Vám potvrdíme. Dostavíte sa na kurz podľa organizačných pokynov. INFOLINIKA: 02) 4444 1000, mobil: 0903 77 06 87

 

 

Referencie - hodnotenia kurzu

Kurz manažérske zručnosti I. bol pre mňa veľmi užitočný na vysokej profesionálnej úrovni. Štýl prednášania podľa mňa vhodne zvolený. Lektorku hodnotím kladne. Bola ústretová a podľa mňa vysoko kvalifikovaná pre danú prácu. V budúcnosti rada doporučím túto spoločnosť aj ďalším osobám. Ďakujem

Blanka Baová - SHMÚ

Lektor - odbornosť, nemám žiadne výhrady
Téma - aktuálna, nemám žiadne výhrady
Miesto - nemám výhrady

Tomáš

Som veľmi spokojný s týmto kurzom. Už v úvode sa mi podávaná teória zhodovala s praxou, čo si získalo moju dôveru. Dostal som aj rady na riešenie konkrétnych situácií, problémov ktoré by som potreboval vyriešiť. Tento kurz považujem za veľmi prínosný.

Ivan - SHMÚ

Absolútna spokojnosť. Oceňujem širokouhlé a praktické riešenie reálnych situácií aj v tak krátkom časovom rozsahu. Výborné materiálové a organizačné prevedenie. Vynikajúci nástroj pre začiatočníkov s praktickými ukážkami.

Ing. Jozef Herceg - POSS-SLPC s.r.o.

Kurz hodnotím veľmi kladne. Na teoretických, ale aj praktických príkladoch som si ozrejmil zručnosti, ktoré sa veľmi efektívne dajú využiť v mojej spoločnosti a sú plusom do môjho ďalšieho profesného rastu.

Mgr. Jozef Horváth - POSS-SLPC s.r.o.

Kurz predčil moje očakávania. Okrem odbornej stránky, ktorú hodnotím ako 100%-tnú ma veľmi zaujal prístup lektorky k riešeniu skutočných problémov z praxe, s ktorými každý účastník v deň konania kurzu prišiel. Atmosféra bola priateľská a na pokračovanie kurzu sa určite prihlásim. Jedinou negatívnou stránkou je, že čas ubehol veľmi rýchlo, čomu vďačila výborná komunikácia a riešenie problémov. Domov odchádzam s novými možnosťami, pohľadmi a riešeniami. Ďakujem.

Martina Hankerová

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Za relatívne krátky čas som získala veľa skúseností aj od iných zúčastnených ľudí. Som rada, že sme si mohli vymeniť skúsenosti a informácie. Ďakujem veľmi pekne aj pani Mgr. Benka za jej pracovné nasadenie a tempo, ktoré zvolila.

Bez mena

 

VŠETKY REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS

EDU-LAND s.r.o., Račianska 66, 831 02 Bratislava.

  • Infocentrum: (02) 4444 1000
  • Mobil: 0903 77 06 87

Spojte sa s nami

Sme na sociálnych sieťach. Nasledujte nás.

icon-yt

Nachádzate sa tu: Home KURZY Manažérske zručnosti I.