EDU-LAND s.r.o.

Kurz stres manažment

kurz stress management

 

Potrebujete získať kontrolu nad svojim stresom? Myslíte si, že intenzita stresu, ktorú cítite sa nebezpečne zvyšuje? Zvýšte svoju odolnosť voči stresu a zlepšite svoje schopnosti zvládania stresových situácií. Radi Vám s tým pomôžeme.

 

Cena s DPH: 72 €   DPH: 12 €   Cena bez DPH: 60 €

kurz stres manažment 

Rozsah: 8 vyučovacích hodín

Forma: tréning a skupinový koučing

Zážitkový kurz

Počet účastníkov: 5 až 10

Referencie - hodnotenia kurzu

Miesto konania: EDU-LAND s.r.o., Račianska 72, Bratislava

Lektor: Mgr. Ema Benka, PhD.

Ukončila postgraduálne štúdium v odbore psychológia na Katedre psychologických vied na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Od roku 2006 sa intenzívne venuje oblasti práce s ľudským potenciálom. Má bohaté skúsenosti s vedením školení, tréningov, seminárov, prednášok a workshopov. Jej primárnym profesionálnym zámerom je osobnostný rozvoj a rozvoj mäkkých zručností účastníkov vzdelávacích aktivít.
Cieľová skupina:

Každý, kto chce zlepšiť svoju odolnosť voči stresu a schopnosť zvládania stresových situácií.

Cieľ:

Rozvoj osobnosti prostredníctvom rozvoja zručností potrebných pre zvládanie stresu. Osvojenie si základných poznatkov o strese, jeho prevencii a zvládaní. Nácvik prístupov a techník efektívnych v zvládaní stresových situácií.

Z obsahu:
  • stres (príčiny, príznaky, reakcie na stres)
  • syndróm vyhorenia
  • prevencia a zvládanie stresu
  • relaxačné techniky
  • stres ako príležitosť pre osobnostný rast

Obsah a rozsah jednotlivých tém vieme flexibilne prispôsobiť potrebám konkrétnej skupiny.
Chceli by ste tento kurz zorganizovať vo svojej firme? Pozrite si naše firemné vzdelávanie.

Ukončenie kurzu:
Osvedčenie o absolvovaní vzdelávacieho programu

 

V cene kurzu máte zahrnuté:
  • Študijné materiály
  • Občerstvenie: káva, čaj, minerálka
  • Zošit a pero

 

Aktuálne termíny pre tento kurz

Popis kurzudátumCena s DPH

termín nie je v ponuke

kurz je možné objednať ako firemné vzdelávanie

   

* prestávky počas dňa sú v celkovej dĺžke 60 min.

 

Prihláška na stiahnutie: prihlaska.pdf [61 KB] prihlaska.doc [93 kB]

 

Aký je ďalší postup po odoslaní prihlášky? Po prijatí Vašej prihlášky Vám najneskôr do troch pracovných dní pošleme Potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie a v prílohe bude zálohová faktúra. Mail si uložte alebo vytlačte spolu so zálohovou faktúrou. V zálohovej faktúre nájdete všetky údaje na zaplatenie poplatku, číslo účtu, variabilný symbol, sumu a dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet. Potvrdenie prijatia poplatku neodosielame. V prípade, že si chcete overiť, či k nám platba prišla, môžete nás kontaktovať a platbu Vám potvrdíme. Dostavíte sa na kurz podľa organizačných pokynov. INFOLINIKA: 02) 4444 1000, mobil: 0903 77 06 87

 

Referencie - hodnotenia kurzu

Lektorka príjemná, profesionálka. Veľa informácii a rád do života. Reálne cvičenia/príklady, ktoré bolo možné vyskúšať v praxi. Atmosféra výborná, jednoznačne hodnotím na výbornú, vrelo odporúčam toto školenie. Príjemné strávený deň, ďakujem.

Zuzana

Týmto spôsobom by som chcela veľmi pekne poďakovať vedeniu firmy EDU-LAND za profesionálne pripravený odborný seminár na tému stres-manažment, nielen po stránke organizačnej, ale aj veľmi vhodného výberu odborného lektora - sl. Emy Benka, ktorá svojou odovzdanosťou a profesionalitou splnila moje očakávania: ako sa naučiť zvládať stres a pochopiť aj istú rovinu - nájsť v strese črty ,,láskavosti" a posunu vpred. Odporúčam.

Mgr. Danka Dovičovičová

Páčila sa mi otvorená komunikácia s lektorkou a aj medzi spoluškoliacimi. Príjemné ,,rodinné" prostredie. Dozvedela som sa veľa o sebe a ako ma ľudia vnímajú, lektorka mi pomohla spoznať viacej samu seba a vedela krásne vysvetliť danú tému. Veľmi som bola spokojná.

Lucia Illyová

Kurz stres manažment ma obohatil o veľa nových teoretických aj praktických skúseností so zvládaním ťažkých situácií. Lektorka navodila príjemnú uvoľnenú atmosféru, a aj tí menej vravní dokázali bez problémov hovoriť pred ostatnými. Tento kurz mal pre mňa pridanú hodnotu, dozvedel som sa viac, než som vôbec očakával. Rozhodne odporúčam.

Alex Gazda

Kurz veľmi otvorený, skvelá atmosféra, milá fundovaná lektorka. Nielen odbornosť lektorky, ale i organizačnú prípravu, vybavenie, miesť atď. hodnotím obzvlášť pozitívne.

Petrovičová - AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.

,,Paradoxne" Stres management vo veľmi otvorenej atmosfére. Ozrejmenie možností zvládania stresových situácií na modelových situáciách by mohlo napomôcť pochopeniu technike. Celkovo veľmi príjemný odborne urobený kurz.

Pavol Foltín

Organizačné zabezpečenie - veľmi dobré. p. lektorka - so skúsenosťami, erudovaná v téme, pozitívne naladená, otvorená, schopná flexibilne reagovať aj zmeniť, prispôsobiť tému našim požiadavkám. Celkovo pozitívny dojem z kurzu, nové info k téme.

Bez mena

 

VŠETKY REFERENCIE

 

Fotky z kurzov
foto-s-4 foto-s-6
 

KONTAKTUJTE NÁS

EDU-LAND s.r.o., Račianska 66, 831 02 Bratislava.

  • Infocentrum: (02) 4444 1000
  • Mobil: 0903 77 06 87

Spojte sa s nami

Sme na sociálnych sieťach. Nasledujte nás.

icon-yt

Nachádzate sa tu: Home KURZY Stres manažment